Seyhan Çatı®

Çatı Ustası İstanbul

(0535) 405 61 31

Whatsapp Hattı

Merkezi İstanbul’da Olan Firmamız Tüm Türkiye’de Çatı sistemleri Hizmeti Vermektedir…0535 405 61 31
Tüm Çatı uygulamaları çatı sistemleri çatı yapımı çatı tamiri kiremit aktarma Membran çatı Ondulin çatı ahşap pergole şıngıl çatı yapımı kısaca a dan z ye tüm çatı uygulama hizmetleri tarafımızca yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile ülkenin en büyük çatı yapım firması olma fırsatınıda bizlere tanımıştır. Tüm ülkede başarılı bir şekilde tamamlanan projelermizde bu sektördeki gücümüzün kalitemizin bir göstergesidir.Tüm tadilat yıkım kırım Şap beton fayans kalebodur buna benzer inşaat alanında bi,r çok hizmet kolunuda bünyesinde barındıran firmamız siz değerli müşterilerine taleplerine göre çalışmalar yapmaktan yaşam alanlarınızı sağlıklı güvenilir kılmaktan büyük bir memnuniyet duymaktadır.

cati-tamiri-2

cati-tamiri-2

İnşşat sektöründe 20 yıllık sektör deneyimini müşeterilerine sunmaktan büyük onur duyar.

İlk Önceliği tamamı ile müşteri memnuniyetine odaklı olup hizmet anlayışını bu çerçevede sürdürmektedir.İstanbul da İnşaat ,Tadilat ve Onarım,Çatı,Montolama,Seramik,Mutfak,Banyo,Laminat,Parke,Kısaca tüm inşaat işlerinizi temelden çatıya anahtar teslimi yapıyoruz. İnşaat ektöründe hizmet vermekteyiz, Bu güne kadar bir çok işi üstlenerek, süresinde ve gerektiği gibi bitirmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Profesyonel hizmet vererek taahhütlerimizi en kisa surede tam olarak yerine getiririz. Öznur İnşaat  olarak degisimin degismeyen tek adresiyiz.

ahsap-cati-ustasi-2

ahsap-cati-ustasi-2

Vizyonumuz
Turkiye’de en iyi İnşaat ,tadilat firmasi olmak.

Misyonumuz
Daima daha güzelini daha kalitesini yapmak ve müşterimizi memlun etmek

inşaat sektöründe üç nesil hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji ve yılların tecrübesiyle inşaat işlerinizi yapmaya talibiz.

Plan yapılması ve Belediye İşlemleriYıllardır yüzlerce müşterinin inşaat işlerini yaparak müşteri memnuniyetini kazanan firmamız, temelden çatıya tüm inşaat işlerinizi yapmaya taliptir.
İnşaat işleriniz, inşaatın plan ve ruhsat aşamasından başlayarak anahtar teslimine kadar devam eder.Ruhsat Alınması
Kaba İnşaat
İnce İnşaat
Anahtar Teslimi
Dekorasyon
Bahçe Düzenleme ve Bahçe Duvarı
Tadilat-Tamirat ve Güçlendirme işleriniz yılların bilgisi ve tecrübesiyle yapılır

FİRMA PROFİLİ

çatı izolasyon çatı aktarma tamir firması.

MİSYONUMUZ

çatı izlosyon misyonumuz

VİZYONUMUZ

Çatı izolasyon firması
TOP Call Now ButtonTIKLA ARA BUTONU